Предавање професора Ерика Корнуела у организацији FTN Business School

08.12.2023. - 11:10

Позивамо да се пријавите за предавање проф. Ерика Корнуела под називом „Business School Education for Sustainable Leadership – The Importance of International Recognition“.

Предавање ће се одржати у уторак, 12. децембра у 18 часова у Амфитеатру Ректората на адреси др Зорана Ђинђића 1. Број места је ограничен!

Проф. Ерик Корнуел је истакнута личност у области образовања у менаџменту са импресивним академским успехом. Његову каријеру покренуо је предузетнички дух, јер је још као студент основао хидроелектрану у Француској. Професор Корнуел се истиче стручношћу у области стратегије, међународног менаџмента и предузетништва, те редовно објављује радове у угледним научним часописима, као и пословној штампи. Познат је и као председник организације The European Foundation for Management Development (EFMD) и његовим доприносима у промоцији изврсности и одрживости у бизнис образовању.

На предстојећем предавању у организацији FTN Business School, Ерик Корнуел доноси информације које тренутно нису доступне у српском образовном простору. Говориће о препознатљивости извора образовања на међународној сцени, о акредитацији European Foundation for Management Development (EFMD), која носи назив EQUIS и представља једну од три најбитније акредитације за бизнис школе и њихове студијске програме. Као председник EFMD, Ериц Корнуел ће говорити о изазовима новог времена у образовању. Покушаће да приближи одговор на питање: како изгледа савремено образовање за бизнис новог доба, али и како изгледа пут менаџера који жели да кроз образовање стабилизује свој развојни пут и напредовање у каријери?

Више информације о самом догађају сазнајте на сајту FTN Business School, а пријаву можете извршити путем онлајн формулара.