Предавање Дејана Цветковића у организацији FTN Business School

04.04.2024. - 08:19

Са великим задовољством вас позивамо да се пријавите за предавање Дејана Цветковића под називом „Корпоративне приче: Да победиш, такмичи се. Да доминираш, преузми“.

Предавање ће се одржати у петак, 5. априла у 18 часова у Свечаној сали Факултета техничких наука. Број места је ограничен!

О предавачу

Дејан Цветковић је дипломирао на Електротехничком факултету Универзитета у Београду, након чега се убрзо сели у Канаду и почиње каријеру у компанији Microsoft. Дејан је био директор технолошког развоја и један од оснивача Microsoft-овог развојног центра у Србији. У том тренутку то је био тек 4. такав центар у свету, ван граница САД.

На овом предавању чућете причу о томе како је Microsoft дошао у Србију! Поред тога што ћете сви желети да чујете како изгледа сарадња са Бил Гејтсом или Стивом Балмером - Дејан Цветковић ће говорити и на тему инвестиција и аквизиција у ИТ индустрији.

Како да се пријавите?

Више информације о самом догађају сазнајте на сајту FTN Business School, а пријаву можете извршити путем онлајн формулара.