Свечана додела награда најбољим студентима

29.04.2014. - 08:29
Свечана додела награда студентима за постигнут успех у школској 2012/13. години одржаће се у У СРЕДУ 28. МАЈА 2014. ГОДИНЕ У 12 ЧАСОВА у амфитеатру Централне зграде Универзитета у Новом Саду (приземље, др Зорана Ђинђића 1, Нови Сад).
На свечаности ће бити уручене следеће награде: награда најбољем студенту Универзитета, награде најбољим студентима факултета, изузетне награде за завршене студије, изузетне награде за успех у току студирања, награде за врхунске резултате у уметности и спорту, награде „Милева Марић Анштајн“, награда „Александар Саша Поповић“ и изузетне награде за научни и стручни рад студената.
У прилогу је списак студената који су позвани на Свечану доделу награда, а остали награђени студенти могу своје дипломе подићи у Центру за развој каријере и саветовање студената, Др Илије Ђуричића 3 (у оквиру Дома Бајић), у периоду 29. маја до 13. јуна 2014. године, од 9 до 14 часова.
Студенти који су позвани на Свечану доделу награда морају да своје присуство потврде на пријавном формулару који се налази на сајту Универзитета (www.унс.ац.рс, под АКТУЕЛНО) или на сајту Центра за развој каријере (www.развојкаријере.унс.ац.рс).
Паралелно са припремом свечаности, припрема се и додела новчаних награда студентима. Новчане награде студенти могу преузети од 28. маја а информације о начину преузимања ће се налазити на сајту Универзитета.