421 Милан Трифковић, Тоша Нинков, Горан Маринковић, “Комасација”

17.12.2013. - 10:09
Едиција: “ТЕХНИЧКЕ НАУКЕ - УЏБЕНИЦИ”

Назив уџбеника: “Комасација”

Аутори:
 проф. др. Милан Трифковић дипл. инж. геод.
            проф. др. Тоша Нинков дипл. инж. геод.
            Горан Маринковић дипл. инж. геод.

Рецензенти:
др Бошко Прибичевић, редовни професор Геодетског факултета у Загребу
                   др Иван Р. Алексић, редовни професор Грађевинског факултета у Београду

Издавач:
Факултет техничких наука у Новом Саду

Главни и одговорни уредник:
проф. др Раде Дорословачки, декан Факултета техничких наука у Новом Саду

Штампа:
ФТН - Графички центар ГРИД, Трг Доситеја Обрадовића 6, Нови Сад

Штампање одобрио: Савет за библиотечку и издавачку делатност Факултета техничких наука у Новом Саду

Председник
Савета за библиотечку и издавачку делатност: др Радош Радивојевић, редовни професор Факултета техничких наука у Новом Саду

CIP-Каталогизација у публикацији
Библиотека Матице српске, Нови Сад

332.262(075.8)

ТРИФКОВИЋ, Милан
  Комасација / Милан Трифковић, Тоша Нинков, Горан
Маринковић. - Нови Сад : Факултет техничких наука, 2013
(Нови Сад : ФТН, Графички центар ГРИД). - 396 стр. : илустр.
; 24 цм. - (Едиција “Техничке науке - уџбеници” ; бр. 421)

Тираж 150. - Библиографија

ISBN 978-86-7892-552-8
1) Нинков, Тоша   2) Маринковић, Горан
а) Комасација

COBISS.SR-ID  281378823

Из рецензије

Рукопис под називом “Комасација” који је написала група аутора:проф.др. Милан Трифковић, проф.др. Тоша Нинков, и Горан Маринковић,дипл.инг.геод., представл?а потпуно сувремено конципирани универзитетски уџбеник. Уџбеник је писан за студенте на Факултету техничких наука, првенствено на студијском програму геодезије и геоматике. Важно је напоменути да уџбеник могу користити и студенти других студија али и стручњаци из праксе који се баве комасацијом.
Проф. др Бошко Прибичевић

Публикација под насловом Комасација, групе аутора в.проф. др. Милан Трифковић, дипл. инж. геод., проф. др. Тоша Нинков, дипл. инж. геод., Горан Маринковић, дипл. инж. геод., представл?а добро конципиран савремени универзитетски уџбеник. Уџбеник могу користити студенти основних академских студија и мастер студија на Факултету техничких наука Универзитета у Новом Саду и других високошколских установа где се изучава област геодезије и геоинформатике. Поред студената, уџбеник могу користити и геодетски инжењери који се професионално баве комасацијама.
Проф. др. Иван Р. Алексић

• Није могуће приказати слику.