Асистент-мастер Ненад Мучалов


Недостаје слика

Ненад Мучалов

Асистент-мастер


Телефон021/485-2588
E-mail
Академско звањеАсистент-мастер
Тренутно нема података о биографији запосленог!
Тренутно нема података о чланству запосленог!
ЗвањеУжа научна областВисокошколска установаДатум избора
Асистент-мастерПримењено софтверско инжењерствоФакултет техничких наука01.12.2013.