Асистент Саша Тошић


Недостаје слика

Саша Тошић

Асистент


Телефон021/485-4531
E-mail
Академско звањеАсистент
Тренутно нема података о биографији запосленог!
Асистент
05.03.2024.
ЗвањеУжа научна областВисокошколска установаДатум избора
АсистентПримењено софтверско инжењерство05.03.2021.
АсистентПримењено софтверско инжењерство05.03.2018.