Почео конкурс за нове Кока-кола таленте

08.11.2010. - 00:00
Универзитет у Новом Саду позива заинтересоване студенте треће године основних студија свих студијских профила да се пријаве на Конкурс “Coca-Cola таленти” коју организује компанија Coca-Cola HBC – Србија А.Д. Земун пету годину заредом. Ради се о дугорочном програму стипендирања и обуке са циљем пружања подршке будућим пословним лидерима, а сада студентима универзитета и факултета у Србији.

Ова компанија ће у академској 2010/11. години за седам студената обезбедити новчану подршку и подршку у виду обуке током програма. Изабрани студенти ће највише две године похађати обуку у компанији Coca-Cola Hellenic која ће се одржавати током целе године (која укључује тренинге и праксу кроз рад на конкретним пројектима), а биће им додељена и неповратна новчана подршка у износу од 2.000 евра за сваког од њих, по академској години.
Конкурс за пријављивање отворен је од 3. новембра до 3. децембра 2010. године. Изабраним студентима компанија може понудити и наставак учешћа у програму тј. продужетак новчане подршке и обуке, под истим условима, а на период за који се компанија одлучи. Кандидати заинтересовани за програм морају бити незапослени студенти који су дали услов за упис треће године академских студија и који су по први пут уписали трећу годину основних студија на универзитетима и факултетима. Поред тога, неопходно је да имају просечну оцену студија 8,5 или више и да поседују одлично знање енглеског језика и рада на рачунару.

Све информације о програму, правила и услови учешћа и списак конкурсне документације налазе се на ЗВАНИЧНОЈ ИНТЕРЕНТ ПРЕЗЕНТАЦИЈИ ПРОГРАМА: www.cchbc-talents.co.rs/pocetna.1.html

Овом приликом најављујемо и ПОСЕБАН ДОГАЂАЈ ПРОМОЦИЈЕ ПРОГРАМА НА УНИВЕРЗИТЕТУ У НОВОМ САДУ који ће омогућити свим заинтересованим студентима да се о програму информишу директно од представника компаније и ранијих учесника програма Ова презентација одржаће се и среду 17. новембра у 12 часова у свечаној сали ФТН-а, о чему ће студенти бити посебно обавештени.