Презентација програма COCA COLA ТАЛЕНТИ

15.11.2010. - 00:00
У среду, 17. новембра са почетком у 12 часова у Свечаној сали Факултета техничких наука биће одржана презентација програма „COCA COLA ТАЛЕНТИ“ Искористите јединствену прилику за радну праксу и стипендију!

Сазнајте директно од представника компаније Coca Cola Hellenic и претходних учесника програма “Coca Cola таленти” више о предностима програма, начину пријављивања, условима за конкурисање, искуствима у ранијим годинама… У питању је дугорочни програм стипендирања и обуке који организује компанија Coca-Cola HBC – Србија А.Д. Земун пету годину заредом са циљем пружања подршке будућим пословним лидерима, а сада студентима универзитета и факултета у Србији.

Универзитет у Новом Саду позива студенте ИИИ године основних студија свих студијских профила да се пријаве на Конкурс “Coca-Cola таленти”. Компанија CCH ће у академској 2010/11. години за седам студената обезбедити новчану подршку у виду годишње стипендије од 2.000 евра и подршку у виду обуке у компанији Coca-Cola Hellenic у трајању од највише две године која укључује тренинге и праксу кроз рад на конкретним пројектима.

Конкурс за пријављивање траје до 3. децембра 2010. године. Изабраним студентима компанија може понудити и наставак учешћа у програму тј. продужетак новчане подршке и обуке, под истим условима, а на период за који се компанија одлучи.

Место: Свечана сала Факултета техничких наука (Трг Доситеја Обрадовића 6, приземље)
Датум: Среда, 17. новембар 2010. године
Време: 12 часова