Ericsson конкурс за студенте програмере

16.11.2010. - 00:00
Компанија Ericsson је и ове године расписала конкурс за студенте програмере и запослене у малим и средњим предузећима (до 100 запослених) Ericsson Application Awards 2011 – Cash for Code, где тимови студента програмера и запослених програмера у малим и средњим предузећима треба да креирају апликацију базирану на Андроид платформ, а да притом користе бар једну Ericsson API Lab апликацију.

Награде су за прво место 15.000 евра + SonyEricsson мобилни телефон, друго место 10.000 евра + SonyEricsson мобилни телефон, треће место 5.000 евра + SonyEricsson мобилни телефон, а тимови који освоје четврто и пето место добиће дипломе.

Прошле године на овом такмичењу из Србије је учествовало седам тимова, а два су ушла у полуфинале.