ФТН на Сајму образовања ПУТОКАЗИ 2011

21.02.2011. - 00:00
Факултет техничких наука ће наступити на 7. међународном Сајму образовања “Путокази” који ће се одржати од 24. до 26. фебруара у Мастер хали Новосадског сајма. Радно време сајма је од 10 до 19 часова, а улаз је бесплатан за ђаке и студенте уз ђачку књижицу и индекс. Сајам ће свечано отворити проф. др Жарко Обрадовић, Министар просвете Републике Србије у четвртак, 24. фебруара у 10 часова у Аули Мастер центра.
Сајам “Путокази” је догађај који афирмише образовне институције средњошколског и високошколског нивоа у земљи и иностранству, а заинтересованим за наставак школовања и стручно усавршавање пружа потребне информације о условима уписа. Факултет техничких наука ће представити нову кампању за УПИС 2011, а сви заинтересовани за студирање имаће прилику да на време прикупе податке о студијским програмима, условима уписа и пријемним испитима.

У исто време биће одржане још две сајамске приредбе: Салон књига и Art Expo.
17. међународни Салон књига је манифестација креативног стваралаштва, која окупља људе из области књижевности, издаваштва, медија. Представља шестодневну књижару с понудом више хиљада наслова, а препознатљива је по пратећој манифестацији “Дани Лазе Костића”. 16. изложба уметности Art Expo представиће велику галерију уметничких слика, рукотворина и других видова ликовних остварења, а значајан сегмент ове манифестације је признање “Сава Шумановић” за изузетне домете у уметничком изразу. И на ове две приредбе улаз је слободан за ђаке и студенте уз индекс или ђачку књижицу.
Посетите штанд Факултета техничких наука од 24. до 26. фебруара на Сајму образовања „ПУТОКАЗИ“!
Више информација о Сајму образовања „ПУТОКАЗИ“ можете погледати на:

   www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi/2011/Putokazi