2. ПР такмичење студената Војводине – ПРИЈАВИТЕ ТИМ ЗА – ПРимер 2011

08.03.2011. - 00:00
Позивамо све заинтересоване студенте да пријаве своје тимове на 2. ПР такмичење студената Војводине “ПРимер 2011”. Тимови се се могу пријавити до 20. марта 2011. године, попуњавањем пријавног обрасца и слањем на мејл prcentarns@gmail.com.
Такмичење организује Центар за односе с јавношћу Новог Сада (ЦОЈ НС), регионална канцеларија националног струковног удружења у области односа с јавношћу – Друштва Србије за односе с јавношћу (ДСОЈ). Тимови могу да броје највише пет чланова и могу бити састављени и од чланова са различитих факултета. Право учешћа имају сви студенти основних академских, струковних и мастер студија на државним и приватним факултетима у Војводини, до 27 година старости. Котизација за учешће на Такмичењу “ПРимер 2011” се не наплаћује.

За све пријављене чланове екипа, после 20. марта биће организовани бесплатни едукативни тренинзи који треба да им омогуће што успешнији рад на студији случаја, коју ће решавати током такмичења. “Пример 2011” се обавља у два круга. Након пријављивања и по завршетку едукација, тимови ће добити студију случаја (цасе студy) на којем ће радити до 15. априла, када је и рок за предају радова. Чланови стручног жирија ће оценити све приспеле радове и одабрати пет најбољих. Финале такмичења ће се одржати 5. маја на Универзитету у Новом Саду. Учесници завршнице треба да буду спремни да презентују рад, а у току и након презентације сваког тима, чланови жирија ће такмичарима постављати додатна питања у вези са представљеним радом.

За све учеснике финала обезбеђене су вредне награде, а најуспешнији су у прилици да освоје комплет улазница за EXIT фестивал, или учешће на међународној ПР конференцији.

Пријавни формулар се може наћи на сајту ДСОЈ: www.pr.org.rs/code/navigate.php?Id=86 и на сајту Универзитета у Новом Саду: www.uns.ac.rs/sr/novosti_dogadjaji/PRimer2011.htmл.