ЕВРОПСКА КОНФЕРЕНЦИЈА СТУДЕНАТА ТЕХНИКЕ У БЕОГРАДУ

31.03.2011. - 00:00
Од 14. до 22. априла 2011, у Београду и Србији одржава се 29. Европска конференција студената технике, у организацији локалне БЕСТ групе Београд.

Тражиш посао или праксу у мултинационалној компанији?

Од 14. до 22. априла 2011, у Београду и Србији се одржава 29. Европска конференција студената технике, у организацији локалне БЕСТ групе Београд.

Догађај окупља преко 300 студената технике са 93 универзитета из 31 европских земаља. Најважнији део догађаја је Дан свечаног отварања који ће се одржати 15. априла у Дому омладине и Студентском културном центру у Београду. Уз делегате и организаторе, њему ће присуствовати представници државних институција, Универзитета у Београду и високог руководства значајних међународних и домаћих компанија које сарађују с БЕСТ-ом. Поред говора високих званица, целодневно отварање обухвата презентације компанија, интернационални сајам послова и пракси, као и студије случаја на преко 10 тема из савремене инжењерске праксе.
Студенти и дипломци техничко-технолошких или природно-математички факултета Универзитета у Србији који траже посао или праксу имају могућност да се пријаве за учешће у Дану свечаног отварања 29. Европске конференције студената технике и буду један од 30 локалних учесника, који ће имати јединствену прилику да се лично представе и аплицирају за неки од програма мултинационалних компанија који ће бити у понуди.

Пријављивање траје до 2. априла преко званичног сајта Конференције на www.general-assembly.eu/belgrade/apply.

Детаље о начину пријаве и критеријумима селекције можете пронаћи на адреси: www.general-assembly.eu