5 дана на Jav-и – Такмичење у програмирању

05.04.2011. - 00:00
Студентске организације EESTEC LC Нови Сад и BEST Нови Сад, у сарадњи са компанијом Levi9 Global Sourcing као Генералним покровитељем, организују 5 дана на Jav-и – традиционално студентско такмичење у програмирању на којем ће студенти са свих Универзитета у Србији имати могућност да покажу своје знање у програмском језику Java.

Такмичарске екипе могу чинити од 1 до 3 члана и у складу са тиме ће се такмичити у одговарајућој категорији. Пријава екипа се врши путем званичног сајта такмичења www.5dananajavi.com, а на овом сајту можете наћи и све друге информације везане за такмичење. Наградни фонд такмичења је 105.000,00 динара.

Презентација такмичења и правила ће се одржати 6. априла у 14х у Свечаној сали Факлутета техничких наука у Новом Саду, на којој ће сви заинтересовани моћи поставити питања у вези самог такмичења.
Тражите изазов? Знате да програмирате? Пријавите се! Рок за пријаве је 7. април, 23h!