ComTrade EdIT летња школа програмирања EdIT11

06.06.2011. - 00:00
Компанија ComTrade наставља традицију добре праксе и у јулу месецу 2011. године отвара EdIT врата на две локације:

   ComTrade Technology Center, Савски насип бр. 7, Београд
   Природно-математички факултет, Крагујевац

Овом приликом Вас позивамо да нам се придружите и узмете учешће у ComTrade EdIT летњој школи програмирања »EdIT11«.
EdIT (Education for Innovative Thinkers) је догађај који ComTrade IT Solution and Services организује сваког лета у три државе (Словенији, БиХ и Србији) и стога је постао наш заштитни знак. Полазницима је омогућено да уз десетодневну едукацију и тимски рад развијају конкретан пројекат у симулираном радном окружењу, и тако стекну додатно практично искуство које ће свакако бити од велике користи у будућем раду. Новац за учешће у овој школи студентима није потребан, јер сав трошак иде на терет ComTrade-а. Један од циљева EdIT-а је синергија теоријског и практичног знања, али и остваривање првог контакта кандидата са ComTrade ITSS компанијом.
Програм EdIT ComTrade Летње школе програмирања 2011:

   Крагујевац 04.-15.07.2011.
   Београд 18.-29.07.2011.

Тема »Систем за подршку примарном здравству«

   Scrum – Агилна метода развоја софтвера
   Животни циклус развоја софтвера
   Тимски рад
   Развој вишеслојне web апликације
   Развојно окружење: SQL Server 2008, Windows server 2008, Visual Studio 2010
   Технологије: .NET 4.0, WCF, ASP.Net MVC3
   Тест аутоматизација: Selenium, SoapUI

Софтвер за подршку примарном здравству је софтверско решење имплементирано ASP.NET MVC 3.0 технологијом и представља систем који је измоделован као SOA решење које садржи WCF сервис. Реч је о систему који пацијентима, као крајњим корисницима са једне стране, пружа могућност да путем wеб форми и онлине приступа, изврше заказивање посета одабраном лекару, као и да доктори и администратори система исте те захтеве прихвате и дају одговоре, претварајући тако захтеве у термине, са тачно одређеним датумима и спецификама.
Сви полазници EdIT-а на завршној свечаности добијају дипломе као потврду успешно завршене ЦомТраде летње сколе програмирања. Знање, искуство и диплома које носе са EdITа ће свакако помоћи у даљој каријери сваког полазника.
Детаљније информације можете наћи на ComTrade web site-у www.comtrade.co.rs/edit
Сви заинтересовани кандидати се могу пријавити попуњавањем on–line пријаве.

За све додатне инфомације, можете контактирати наш EdIT Team:

Маил: edit.rs@comtrade.com
Тел: 034/308-927, 011/209-6767