Помозите нашим студентима да победе на светском финалу у New Yorku

27.06.2011. - 00:00
Тим студената са Департмана за рачунарство и аутоматику победио је у априлу у Београду на Микрософтовом студентском такмичењу “Имеџин куп” (Imagine Cup). Као победници овог престижног такмичења у јулу ове године представљаће Србију на истоименом светском финалу у Њујорку.

Од 20. јуна је отворено онлине гласање за награду публике на светском финалу, те можете и ви гласати за наш тим и тако нашим колегама помогнете да дођу до победе. Све што је потребно да урадите је да одете на следећу адресу:

   www.imaginecup.com/worldwide-finals/peoples-choice-award/view-and-vote.aspx?r=6495

Попуните анти-бот проверу и притиснете дугме “Like” испод видеа. Након тога ћете изабрати са којим налогом желите да гласате (Facebook, Twitter, Gmail, Yahoo mail, MSN) и потврдићете гласање. Можете гласати више пута, са сваким налогом по једном. Потребно је само да између два гласања затворите wеб претраживач, и да га отворите поново.

Новосадски тим “4K -Join”, (Дејан Мијић, Бојан Боговац, Михаљ Шаги и Дејан Милинков) представио је најбоље решење на националном нивоу на тему “Замислите свет у коме технологија помаже у решавању најтежих проблема данашњице”.
Победнички пројекат “HAUS” односи се на уштеду електричне енергије, а базиран је на употреби интернета и платформе “Виндовс фон 7” (Windows Phone 7).

• Није могуће приказати слику.