Одржана прва летња школа PLM-а Сплит 2011 са учешћем студената ФТН-а

27.06.2011. - 00:00
У термину 13. до 17. јуна 2011. године одржана је прва летња школа PLM-а под називом 1st International Summer School – Product Lifecycle Management – from Business Strategy to Sustainable Development. У раду школе учествовали су представници Факултета техничких наука са мастер студија Развој и управљање животним циклусом производа Департмана за индустријско инжењерство и менаџмент.

Летња школа је одржана у оквиру Tempus пројекта MAS – PLM (No.144959 TEMPUS-2008-IT-JPRC), приликом чега је студентима ФТН-а обезбеђен боравак у Сплиту и слушање предавања везаних за тематику њихових мастер студија.
Домаћин летње школе је био Факултет за електротехнику, стројарство и бродоградњу у Сплиту. Поред студената из Србије летњој школи су присуствовали и студенти из Италије, Јапана, Хрватске и Македоније.
Учесници летње школе са Факултета техничких наука:

   Др Зоран Анишић, ванр. проф. – коорганизатор и предавач
   Најуспешнији студенти Мастер академских студија Развој и управљање животним циклусом производа: Ангела Сладић, Ања Орчик, Милош Кораћ, Јелена Марковић и Ана Јовић

За додатне информације о међународном TEMPUS пројекту и Product Lifecycle Management International Network – PLM InNET посетите:
www.master-plm.net

За активности Центра за развој и менаџмент производа MyProduct посетите:
www.myproduct.rs

• Није могуће приказати слику.