СТИПЕНДИЈЕ ЗА СТУДИЈЕ У РУСИЈИ

12.07.2011. - 00:00
На основу обновљене сарадње Факултета техничких наука, Универзитета у Новом Саду и Баумановског московског државног техничког универзитета, три или више студената са Факултета техничких наука добиће прилику да студирају на основним академским, или мастер студијама било ког факултета у оквиру Баумановског московског државног техничког универзитета, почевши од септембра 2011.године. За наше студенте биће обезбеђена буџетска места, као и смештај у студентским домовима.

Више информација о Универзитету можете пронаћи на сајту www.bmstu.ru. Особа која ће заступати Московски државни технички универзитет Бауман биће Олга Белова (orisa@bmstu.ru), шеф одељења за рад са страним студентима и постдипломцима, а за све додатне информације можете се обратити и Канцеларији за међународну сарадњу, Факултета техничких наука.

НАПОМЕНА:
Потребно је знање руског језика