О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

23.09.2011. - 00:00
Обавештавају се студенти основних академских студија Електротехнике и рачунарства да могу да се пребаце на основне струковне студије на следеће студијске програме:

   Софтверске и информационе технологије
   Електроенергетика – обновљиви извори електричне енергије

Сви заинтересовани студенти треба да приложе молбу за вредновање положених испита у Студентску службу најкасније до 01.10.2011. године.

Уз молбу доставља се списак положених испита и фотокопија индекса, уколико има неких додатних активности или делова испита.

Захтев за вредновање се не плаћа.

Након рока за предају молби, комисија ће урадити признавање испита и делова испита и упутити студента за упис у одређену годину студија. Сви студенти се уписују у статусу самофинансирања и школарину плаћају сразмерно према броју не признатих испита. Настава за прву и другу годину на студијском програму Електроенергетика – обновљиви извори електричне енергије биће организована као и настава за прву годину студијског програма Софтверске и информационе технологије у одељењу у Инђији.

Настава на осталим годинама биће менторска односно у зависности од броја пријављених студената организована.