Светосавска свечаност и додела диплома на Факултету техничких наука

23.01.2012. - 00:00
У петак, 27.01.2012. године са почетком у 12 часова у Амфитеатру “Никола Тесла” на Факултету техничких наука одржаће се традиционална Светосавска свечаност као и додела диплома магистрима и мастер инжењерима.
ПРОГРАМ СВЕЧАНОСТИ:

   Светосавска химна – Хор ‘’Свети Роман Слаткопојац’’
   Реч декана ФТН проф. др Илије Ћосића
   Реч ректора УНС проф. др Мирослава Весковића
   СВЕТОСАВСКА БЕСЕДА – Његово високо преосвештенство Епископ Јегарски Господин др Порфирије Перић

   Додела Светосавске награде најбољим студентима Факултета за школску 2010/2011. годину – Мирослав Зечевић, мастер инжењер Машинства – Механизација и конструкционо машинство, Стево Лаврнић, дипломирани инжењер Инжењерства заштите животне средине, Димитрије Николић, дипломирани инжењер Архитектуре и Роберт Мак, дипломирани инжењер Електротехнике и рачунарства – Енергетика, електроника и телекомуникације.

Додела награда најбољим студентима промоције по струкама:

   Милован Зечевић, најбољи студент промоције и најбољи студент Машинства
   ­* Невен Ковачки, најбољи студент Електротехнике и рачунарства – Енергетика, електроника и телекомуникације
   Петар Бјељац, најбољи студент Електротехнике и рачунарства – Рачунарства и аутоматике
   ­* Горан Буторовић, најбољи студент Саобраћаја
   ­* Милица Периз, најбољи студент Грађевинартсва
   ­* Ивана Илић, најбољи студент Архитектуре
   Дејана Новак, најбољи студент Индустријског инжењерства и инжењерског менаџмента
   ­* Соња Видаковић, најбољи студент Графичког инжењерства и дизајна
   ­* Тамара Илић, најбољи студент Инжењерства заштите животне средине
   Промоција Магистара техничких наука
   Промоција Мастер инжењера
   Коктел (КСТ Машинац)

Списак магистара техничких наука и мастер инжењера којима ће бити уручене дипломе, можете погледати у прилогу.

Молимо Вас да својим присуством увеличате свечани чин ове промоције.
С поштовањем,
ДЕКАН