Обавештење о успостављању сарадње са Bauman Moscow State Technical University

07.02.2012. - 00:00
Програм сарадње између Факултета техничких наука и BMSTU намењен је успостављању сарадње путем програма студентске мобилности на основним и мастер студијама у трајању од 1 до 2 семестра на програмима размене, или у трајању од 4 године за стицање Bachelor диплома, односно 2 за стицање мастер дипломе.

Бесплатне студије од стране Руског Министарства науке и образовања биће обезбеђене за три студената Факултета техничких наука, док ће остали заинтересовани кандидати моћи да студирају по правилнику који важи на BMSTU. Језик на којем ће се настава одвијати је руски и биће организовани курсеви у трајању од једне године за кандидате који не поседују предзнање.

Мобилност студената ће бити могућа у следећим областима:

   Машинство
   Електротехника и рачунарство
   Индустријско инжењерство и инжењерски менаџмент
   Инжењерство заштите животне средине и заштите на раду
   Графичко инжењерство и дизајн
   Мехатроника

Моле се заинтересовани кандидати да додју у канцеларију службе за међународну сарадњу факултета ( наставни блок, И спрат, 102) ради детаљнијих информација.