Студенти ФТН-а освојили III место на TIMES полуфиналу у Шведској

13.02.2012. - 00:00
Екипа Факултета техничких наука из Новог Сада освојила је треће место на TIMES европском полуфиналу у решавању пословних студија случаја одржаног од 1. до 3. фебруара у Линчопингу, Шведска.
Екипа у саставу Соња Мартинов, Марко Балиновић, Александар Габрић и Јован Мушкиња, сви студенти Инвестиционог Менаџмента на департману за ИИМ и сви чланови студентске организације ESTIEM, под менторством Проф. Душана Добромирова, Доцента Младена Радишића и асистента Мирослава Ференчака такмичила се у веома изазовној групи са факултетима из Шведске, Финске, Немачке, Шпаније, Турске и Србије. Испред екипе ФТН-а су били екипа из Дармштада (Немачка) која је прошлогодишњи победник у финалу овог такмичења и екипа из Лунда (Шведска). Лошије пласиране су биле екипе са Универзитета у Мадриду, Техничког Универзитета у Истанбулу, ФОН-а из Београда, Универзитета Вааса (Финска) и Универзитета Лулеа (Шведска).

Све честитке нашој екипи што је, још једном, показала да може да се носи и са јаком конкуренцијом која долази са неких од најбољих универзитета у Европи.

• Није могуће приказати слику.