ФТН на Сајму образовања ПУТОКАЗИ 2012

23.02.2012. - 00:00
Факултет техничких наука ће наступити на 8. међународном Сајму образовања “Путокази” који ће се одржати од 1. до 3. марта у Мастер хали Новосадског сајма. Улаз је бесплатан за ђаке и студенте уз ђачку књижицу и индекс. Сајам “Путокази” је догађај који афирмише образовне институције средњошколског и високошколског нивоа у земљи и иностранству, а заинтересованим за наставак школовања и стручно усавршавање пружа потребне информације о условима уписа. Факултет техничких наука ће представити нову кампању за УПИС 2012, а сви заинтересовани за студирање имаће прилику да на време прикупе податке о студијским програмима, условима уписа и пријемним испитима.

На штанду ФТН-а упознај KINECT! Управљај рачунаром без додира – само се покрени, изговори нешто, и биће урађено!

У исто време биће одржане још две сајамске приредбе: Салон књига и Art Expo.

Посетите штанд Факултета техничких наука од 1. до 3. марта на Сајму образовања „ПУТОКАЗИ“!

Више информација о Сајму образовања „ПУТОКАЗИ“ можете погледати на: www.sajam.net/live/Kalendar_priredbi/2012/Putokazi

• Није могуће приказати слику.