Такмичење студената Војводине у области односа с јавношћу PRimer 2012

08.03.2012. - 00:00
Позив за студенте:
ПРИЈАВИТЕ СЕ НА ТРЕЋЕ ТАКМИЧЕЊЕ СТУДЕНАТА ВОЈВОДИНЕ У ОБЛАСТИ ОДНОСА С ЈАВНОШЋУ „PRimer 2012“

Продужен рок за пријаву студентских тимова

Локална канцеларија националног струковног удружења у области односа с јавношћу ДСОЈ – Центар за односе с јавношћу Новог Сада организује треће ПР такмичење студената Војводине „PRimer 2012”. Право учешћа имају сви студенти основних академских, струковних и мастер студија, без обзира на област студија и факултет, млађи од 27 година старости. Заинтересовани студенти треба да пријаве своје тимове од три до пет чланова. Рок за пријаву студентских тимова продужен је и траје до 15. марта 2012. године.

За пријављене такмичере биће организавана и бесплатна едукација која треба да им помогне да савладају практичне вештине и знања из односа с јавношћу и што успешније реше студију случаја, као такмичарски задатак.

Потребне информације можете пронаћи на сајту Друштва Србије за односе с јавношћу: pr.org.rs/novi/?p=2785. Све учеснике финала очекују вредне награде, а најуспешнији су у прилици да освоје комплет улазница за EXIT фестивал или учешће на међународној ПР конференцији.

На прошлогодишњем такмичењу, на којем је учествовало чак 37 екипа са 176 студената, победио је тим „PRotagonisti“, састављен од студената са Економског факултета и Факултета техничких наука Универзитета у Новом Саду.

Друштво Србије за односе с јавношћу
Центар за односе с јавношћу Новог Сада

• Није могуће приказати слику.