SQL SERVER DAY у Новом Саду

16.03.2012. - 00:00
Student Tech Club са Факултета техничких наука у Новом Саду уз помоћ SQL корисничке групе из Београда организује догађај под називом SQL Server Day у суботу 24.3.2012. на Факултету техничких наука, амфитеатар А2. Догађај је отвореног типа, намењен студентима, наставницима и људима из ИТ индустрије. Циљ нам је да, кроз представљене сесије, покренемо дискусије о SQL Serveru и употреби сервиса и алата које та платформа омогућава.
АГЕНДА ДОГАЂАЈА:

   09:00 – 09:15 Регистрација и кафа добродошлице
   09:15 Уводна реч
   09:30 Срђан Божовић и Синиша Перовиц (SQL Azure)
   10:15 Горан Миланов (БИ сервиси на SQL Serveru)
   11:15 Дејан Первулов (SQL Server Data Mining)
   12:15 – 13:00 Пауза за ручак
   13:00 Ненад Сабо (Immutable Object Graph database for .NET)
   14:00 Предраг Илић (PowerPivot на SQL Serveru 2012)
   15:00 Немања Тодоровић (SQL server reporting services – client reports)
   16:00 Драгослав Огар (SQL Server Data Tools)

Догађај су помогли Microsoft Србија и компанија Execom. У циљу што боље организације молимо све заинтересоване учеснике да региструју своје присуство тако што ће послати email sqlday@msacademic.rs. Ручак и освежење у паузама су обезбеђени. За најактивније учеснике, који својим питањима највише допринесу дискусији и размени знања, припремили смо симболичне награде у виду Microsoft literature.

Позивамо све студенте и наставно особље да нам се придруже у дискусијама и својим активним учешћем поспеше размену знања.

• Није могуће приказати слику.