Отворени дани Факултета техничких наука

19.04.2012. - 00:00
Драги матуранти,
ускоро ћете се наћи пред једном од најважнијих одлука – пред одлуком, која ће у великој мери да утиче на вашу будућност. Опредељење за једно од занимања и факултет, није само избор онога што ћете радити и што ће вам се дешавати следећих неколико година, већ избором занимања и факултета бирате оно чиме ћете се бавити целог свог живота. Ако будете имали све информације које су важне за избор факултета, можете донети и праву одлуку!

Факултет техничких наука вам пружа могућност да се што боље упознате са могућностима студирања на ФТН-у. Позовите своје пријатеље из разреда, организујте се и дођите на Факултет техничких наука сваког петка, почевши од 04. маја. Наш маркетинг тим ће вас дочекати, угостити, пружити све потребне информације и одговорити на ваша питања која се тичу уписа.

Отворени дани ФТН-а ће се одржати следећим данима:

   04. мај 2012.
   11. мај 2012.
   25. мај 2012.
   01. јун 2012.

Да бисмо на што бољи начин могли да Вас дочекамо, молимо Вас да се пријавите тако што ћете попунити следећи упитник:

   docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGpxdFBoRUhQQlRxMHBuRE9aZWY5dVE6MQ

На основу ових података, Факултет техничких наука ће организовати презентацију, разговоре са професорима, асистентима и студентима у вези са питањима која вас интересују о студијским програмима које желите да упишете и наравно обилазак факултета.

Отворени дани ФТН-а – ПРОГРАМ:

   11:45 часова – Регистрација – Хол ФТН (испред књижаре “Stylos”)
   12:00 часова – Презентација “Да ти глава ради”; Информације о пријавама и упису на ФТН, корисни савети – Зборница ФТН
   12:45 часова – Представљање Департмана, обилазак факултета и лабараторија

Сервиси за матуранте:

   ПОСТАВИТЕ ПИТАЊЕ?“ на ftnupis@uns.ac.rs
   FACEBOOK група „БИЋУ СТУДЕНТ ФТН-УПИС 2012“
   Twitter: ФТН_НС
   Fan page – „Факултет техничких наука – Нови Сад“

Будући студенти и колеге, видимо се на Факултету техничких наука!
Факултет техничких наука, Нови Сад
www.upis.ftn.uns.ac.rs

Није могуће приказати слику.