Презентација НИС-овог програма прве шансе и Дирекције ХСЕ

16.05.2012. - 00:00
Презентација НИС-овог програма прве шансе и Дирекције ХСЕ биће одржана у петак, 18.05.2012. године у 14 часова у амфитеатру “Никола Тесла” на Факултету техничких наука у Новом Саду. Предавање ће одржати г-дин David Allison, директор Дирекције ХСЕ која се бави заштитом и здрављем на раду, индустријском безбедношћу, заштитом животне средине и заштитом од пожара.

Циљ предавања је да се студенти боље упознају са Дирекцијом ХСЕ (Дирекција за Безбедност и здравље на раду, Индустријску безбедност и заштиту животне средине) како би заинтересовани студенти могли да се пријаве на НИС-ов програм прве шансе за рад у овој дирекцији. Предавање је намењено студентима Департмана за заштиту животне средине и заштите на раду али и свим осталим заинтересованим студентима.

Све информације о НИС-овој првој шанси можете наћи на wеб сајту: www.nis.rs