Јавни наградни конкурс за избор најбољег рада из области машинства

22.06.2012. - 00:00
Фирма „Оса Рачунарски инжењеринг“ расписује, шесту годину за редом, јавни наградни конкурс под називом „Петар Дамјановић“ за избор најбољег рада из области машинства – и то за израду техничке документације за машине, уређаје и носеће металне конструкције програмским пакетом Аутодеск Инвентор.

Конкурс је почео 19.јуна и трајаће до 31. октобра 2012. године, и има за циљ промовисање ове области међу младим стручњацима.

За овогодишњи конкурс донешена је одлука да постоје 3 награде: за освојено прво место награда је 1000€, друго место износити 500€, а треће 300€ (све 3 награде ће се победницима дати у у динарској противвредности). Право учешћа на конкурсу имају студенти високих школа или факултета уз могућност коришћења и триал верзије софтвера Аутодеск Инвентор Профессионал 2013.

Документа прописана правилима конкурса са попуњеном пријавом достављају се писменим путем на адресу “ОСА Рачунарски инжењеринг”, Таковска 45/ВИ, 11000 Београд.

Циљ конкурса је промоција јединствене повезаности креативног и продуктивног у програму Аутодеск Инвентор 2013 која омогућава припрему конкурентног производа за пласман на тржиште у најкраћем могућем року.

Рок за пријављивање: 01.10.2012.
Рок за предају радова: 31.10.2012.

Више детаља можете погледати и на нашем сајту www.osa.rs/aktuelno/vesti/konkurs-petar-damjanovic-2012?id=91