Курсеви немачког језика на ФТН-у од октобра 2012

13.07.2012. - 00:00
Велико интересовање за учење немачког језика на ФТН-у нас је покренуло да студентима, мастерима, докторантима и сарадницима факултета понудимо више различитих програма на свим нивоима језичких знања. У сарадњи са DAAD-ом ове године језички асистент за немачки језик биће Angela Nerenc. Настава ће тећи у касним поподневним часовима, сваки радни дан и делиће је Angela Nerenc и Гордана Делић. Од октобра 2012 наши студенти ће након завршених курсева језика имати могућност полагања испита за цертификат ОСД који ће у сарадњи са нашим факултетом спровести школа за немачки језик Техничког универзитета у Бечу. У сарадњи са ТУ-Беч нудимо вам програм летњег Универзитета за професоре, и програм учења немачког по месецима, триместрима и семестрима за студенте, што је истакнуто на плакатима постављеним на ФТН-у. Због специфичних захтева појединих полазника молимо Вас да попуните упитник који се налази у прилогу, како бисмо благовремено могли да формирамо групе које би одговарале вашим потребама и нивоу знања.