Регионални сусрет студената геодезије у Загребу

28.11.2012. - 00:00
Група студената студијског програма геодезија и геоматика са Факултета техничких наука учествовала је на RGSM (Regional Geodetic Student Meeting) који се одржао у периоду од 15. до 18. новембра у Загребу.
RGSM је скуп у коме учествују студенти из 4 државе бивше Југославије – Србије, Хватске, Босе и Херцеговине и Словеније.

На овогодишњем скупу учествовало је 50 студената, који су били у прилици да размене искуства са колегама из региона.
Представници Факултета техничких наука били су студенти геодезије: Дејан Поповић, Вања Павловић, Милена Кокотовић, Маја Марковић, Урош Радовановић, Катарина Лазић, Марко Петроман, Марко Шимшић, Вељко Латиновић, Мирослав Петровић.

RGSM (Regional Geodetic Student Meeting) ће се следеће године одржати на Факултету техничких нуака у Новом Саду.

• Није могуће приказати слику.