Традиционална додела награде ПЕТАР ДАМЈАНОВИЋ

30.11.2012. - 00:00
Компанија ОСА Рачунарски инжењеринг организује свечану доделу традиционалне, шесте по реду, награде „Петар Дамјановић“ за избор најбољег рада из области машинства – и то за израду техничке документације за машине, уређаје и носеће металне конструкције програмским пакетом Autodesk Инвентор. Додела ће бити одржана у среду, 05. децембра 2012. године у 12h на Машинском факултету у Београду у Свечаној сали број 211 Машинског факултета.

За овогодишњи конкурс донешена је одлука да постоје 3 награде: за освојено прво место награда ће бити 1000€, друго место ће износити 500€, а треће 300€ (све 3 награде ће се победницима дати у динарској противвредности).

Право учешћа на конкурсу имали су студенти високих школа или факултета уз могућност коришћења и trial верзије софтвера Autodesk Inventor Professional 2013. Конкурс је трајао до 31. октобра 2012. године и имао за циљ промовисање ове области међу младим стручњацима.

Након церемоније доделе награда биће организован коктел, а присутни ће имати прилику да погледају и све пријављене пројекте у Аутодеск учионици при Катедри за производно машинство.