ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК

06.12.2012. - 00:00
ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ПОЛАГАЊЕ У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ БИЋЕ ОМОГУЋЕНА ОД 24.12.2012. ГОДИНЕ И ТРАЈАЋЕ НАЈКАСНИЈЕ ДО ДВА РАДНА ДАНА ПРЕ ТЕРМИНА ОДРЖАВАЊА ИСПИТА.

ДА БИ СЕ ИСПИТ МОГАО ПРИЈАВИТИ ПОТРЕБНО ЈЕ НА ВРЕМЕ УПЛАТИТИ СРЕДСТВА НА ФИНАНСИЈСКУ КАРТИЦУ.

ТРОШКОВИ ПРИЈАВЕ ИСПИТА:

   I пут уписани (редовни) студенти (по пријављеном испиту)....... 200 дин.
   после 6 неуспелих полагања испита ….. 600 дин.

Жиро рачун за уплату трошкова пријаве испита је: 840-1710666-12, позив на број – сваки студент има свој лични број који се налази у web налогу.

МОЛИМО СТУДЕНТЕ ДА ВОДЕ РАЧУНА О ТОМЕ ДА НА ФИНАНСИЈСКОЈ КАРТИЦИ БЛАГОВРЕМЕНО ОБЕЗБЕДЕ СРЕДСТВА ЈЕР У ПРОТИВНОМ НЕЋЕ МОЋИ ДА ПРИЈАВЕ ИСПИТ.

НОВАЦ УПЛАЋЕН НА ШАЛТЕРИМА ПОШТЕ И БАНАКА НЕ ПРОКЊИЖИ СЕ ИСТОГ ДАНА НА ФИНАНСИЈСКУ КАРТИЦУ НЕГО ЈЕ ПОТРЕБАНО 2 ДО 3 ДАНА, КАКО БИ СТУДЕНТ МОГАО ДА РАСПОЛАЖЕ СА ТИМ СРЕДСТВИМА.