Припремна настава за полагање пријемног испита из математике за школску 2013/2014

18.01.2013. - 00:00
Факултет техничких наука (ФТН) у наредном периоду организоваће припремну наставу за пријемни испит из математике за следеће струке:

   Група А
   (Основне академске студије: Енергетика, електроника и телекомуникације; Рачунарство и аутоматика; Мехатроника; Анимација у инжењерству; Софтверско инжењерство и информационе технологије (Нови Сад, Лозница); Електроенергетски софтверски инжењеринг; Мерење и регулација; Биомедицинско инжењерство; Саобраћај и транспорт; Поштански саобраћај и телекомуникације; Геодезија и геоматика; Грађевинарство; Чисте енергетске технологије; Производно машинство; Механизација и конструкционо машинство; Енергетика и процесна техника; Техничка механика и дизајн у техници; Индустријско инжењерство; Инжењерски менаџмент;
   Основне струковне студије: Електроенергетика – обновљиви извори електричне енергије; Електроника и телекомуникације; Софтверске и информаци0не технологије (Инђија))
   Група Б
   (Графичко инжењерство и дизајн; Инжењерство заштите животне средине; Инжењерство заштите на раду; Управљање ризиком од катастрофалних догађаја и пожара)

   Предавања ће држати професори и асистенти Катедре за математику Факултета техничких наука.
   Биће поновљено средњешколско градиво са посебним нагласком на области које су потребне за полагање пријемног испита и лакше праћење факултетских предавања.
   Настава це бити држана викендом у обиму од 40 часова за групу А, 30 часова за групу Б.
   Почетни термин курса је:
   09. фебруар, у 10:00 часова у холу ФТН испред књижаре “Stylos” (група А и група Б)
   09. март, у 10:00 часова у холу ФТН испред књижаре “Stylos” (група А и група Б)
   У јуну ће бити одржани додатни курсеви у зависности од интересовања. Такође, последње недеље пред пријемни испит, биће одржани курсеви понављања градива са фондом од 20 часова. Информације о терминима одржавања курсева у јуну, биће накнадно објављене.
   Цена курса је 9.500,00 дин. (за групу А) и 7.800,00 дин. (за групу Б).

   Подаци за уплатницу:
   Сврха уплате: ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЗА ПРИЈЕМНИ ИЗ МАТЕМАТИКЕ
   Прималац: ФТН (МАТЕМАТИКА); НОВИ САД, ТРГ Д. ОБРАДОВИЋА 6
   Шифра плаћања: 189
   Рачун примаоца: 840-1710666-12
   Модел: 97
   Позив на број: 3905301005
   Потврду о уплати донети на први час.
   За додатне информације можете се информисати од 8:00 до 13:00 часова, на бројеве телефона
   021/6350-770 или 021/485-2280 (секретарица Лела).