Студентско такмичење у оквиру Светске конференције КЛИМА 2013

13.02.2013. - 00:00
Позив за учешће на такмичењу европске асоцијације организација грејања, хлађења и климатизације (REHVA) за избор кандидата из Србије који ће учествовати на финалном делу такмичења које се одржава у Прагу, јуна месеца, у оквиру Светске конференције Клима 2013.

Основна упутства за учешће су следећа:

   Такмичарски радови, на енглеском језику, треба да буду на нивоу теза, односно дипломских радова основних или мастер студија (тезе докторских студија се неће примати).

   Тема такмичарског рада је потпуно отворена, али треба да буде у области или везана за област KGH, односно техничких система зграде, квалитета унутрашње средине (затвореног простора), енергетског биланса, пасивних система грејања/хлађења, и др. (у случају додатних питања и инструкција без устручавања се можете обратити националном организатору Друштву за KGH на office@kgh-hvac.rs или REHVA на info@rehva.eu). Методи у раду могу да буду експериментални, аналитички, нумерички итд.

   Радови треба да буду индивидуални или тимски (два студента).

   Такмичарски рад треба да садржи наслов, назив институције, име кандидата и пуну адресу институције, контакт е-адресе и име супервизора рада, као и податке о датуму када је рад примљен на дотичном факултету односно универзитету.

   Структура и обим рада треба да буду на енглеском језику.

   За презентацију на конференцији потребно је минимум 6 страна резимеа рада у формату pdf фајла, Power Point максималне дужине 35 слајдова и портрет фотографија формата А1, све у електронском облику.

Студентски радови за такмичење треба да се доставе на адресу Друштва KGH, SMEITS-а до 20. априла 2013. године на адресу Друштва за KGH office@kgh-hvac.rs.