Конкурс за обављање стручне праксе на Тајланду

18.02.2013. - 00:00
Факултет техничких наука, на основу меморандума о сарадњи са “Prince of Songkla University, Thailand” расписује конкурс за одлазак на двомесечну стручну праксу на Тајланд у периоду од 15. јула до 15. септембра 2013. године.

Конкурс се расписује за 8 студената Факултетат техничких наука који студирају на неком од следећих студијских програма:

   Градјевинарство
   Геодезија и геоматика
   Енергетика, електроника и телекомуникације
   Мехатроника
   Индустријско инжењерство
   Инжењерски менаџмент
   Саобраћај и транспорт
   Машинство (сви студијски програми)
   Инжењерство заштите животне средине

Услови конкурса:

   Студенти Факултет техничких наука који су одслушали најмање шести семестер
   Активно учешће у организацији боравка студената са Тајланда у периоду од 15. марта до 25. маја 2013. године
   Активно знање енглеског језика (предвиђено је полагање теста)
   На најбољи начин репрезентовати факултет и државу
   Обезбедити финансијска средства за трошкове путовања и боравка

Током шестонедељног индустријског тренинга на Тајланду обезбеђен је смештај и стипендија у износу од 100$ месечно.

Избор кандидата ће бити извршен до 30. априла после више интервјуа са свим заинтересованима. Рок за подношење докумената је 18. март 2013. године.

Биографију и мотивационо писмо на енглеском језику сви заинтересовани кандидати треба да пошаљу на маил tajland2013@gmail.com