Избори за Студентски парламент Факултета техничких наука и Студентског парламента Универзитета

12.03.2013. - 00:00
Одлуком декана Факултета техничких наука проф. др Радета Дорословачког дана 08.03.2013. године расписани су избори за Студентски парламент који ће се одражати 05.04.2013. године. Последњи рок за предају кандидатура је 22. март 2013. године у 12х. Услов за подношење кандидатуре је да је кандидат студент који је уписао одговарајућу годину студија у школској години у којој се избор врши и да није дисциплински кажњаван на Факултету. Кандидатуре се подносе у канцеларију студента продекана Горана Марковића (први спрат, поред шалтера за студентске стипендије и кредите) и морају да садрже:

   биографију и фотографију кандидата,
   50 потписа студената департмана (за парламент Факултета), односно 50 потписа студената Факултета (за универзитетски парламент).

Студент се може кандидовати и за парламент Факултета и парламент Универзитета, и у том случају дужан је да преда два формулара са по 50 потписа. Након истека предвиђеног рока кандидатуре ће бити прегледане ради утврђивања њихове потпуности и биће истакнуте листе кандидата.