7. међународни академски курс DIGITAL WORLD-BRING IT ON

30.04.2013. - 10:57
Локална BEST група Нови Сад позива студенте Универзитета у Новом Саду да се пријаве за учешће на академском семинару “Digital world-bring IT on!” који ће се одржати од 13.05. до 17.05. текуће године у Новом Саду. Након селекције, четири студента Универзитета представља ће домаће учеснике на семинару.

Учесници ће имати јединствену прилику да, за пет радних дана, стекну основно знање о социјалним мрежама, вештачкој интелигенцији, генераторима кода, историји криптографије и андроид програмирању. Такође, на овај начин учесници ће стећи непроцењиво искуство рада у интернационалном тиму са још 22 студента из 15 различитих европских универзитета.

Након одслушаних предавања, која ће бити одржана на енглеском језику учесници ће добити сертификат одобрен од стране Универзитета.

Пријаве можете послати до 7. маја 2013. године на digitalworld.best@gmail.com слањем CV-а и мотивационог писма са краћим образложењем зашто сте управо Ви један од четири студента Универзитета у Новом Саду којем се пружа ова прилика.

Више информација о самом семинару и студентској организацији BEST можете пронаћи на нашој официјалној страници http://www.bestns.org.rs/course/.