Плаћени програм за ЛИДЕРЕ БУДУЋНОСТИ у компанији Carlsberg Србија

07.05.2013. - 13:24
Компанија Carlsberg Србија расписала је конкурс за једногодишњи плаћени програм за амбициозне и успешне студенте – „Програм за лидере будућности“.

Програм је намењен талентованим студентима завршних година основних и мастер студија, који ће добити прилику да стекну своја прва практична знања радећи у различитим секторима компаније Carlsberg Србија. Учесници програма ће бити плаћени, а најбољи ће моћи да остваре и стално запослење. Циљ програма је да омогући студентима да развију своје потенцијале и постану лидери, да науче и покажу најбоље.

   Ко може да се пријави?
   Креативни и вредни студенти, жедни успеха, који желе да се окушају у реалном пословном окружењу. Апсолвенти основних студија или студенти мастер студија из области економије, информатике, финансијске математике, програмирања и менаџемента информационим системима, а са просечном оценом изнад 8,5 и добрим познавањем енглеског језика.
   Како се можете пријавити?
   На сајту компаније rchr.carlsberg.rs, као и на Carlsberg Србија Facebook страници facebook.com/Carlsberg.Srbija.
   Који је рок за пријаву?
   2. јун 2013. године
   Како ће бити изабрани најбољи?
   У неколико фаза, од јуна до септембра. Сви који уђу у ужи избор, биће одмах обавештени.
   Када почиње програм?
   1. октобра 2013. године
   Како изгледа „Програм за лидере будућности“ у компанији Carlsberg Србија?
   Кроз једногодишње ангажовање у овој компанији, студенти имају прилику да употпуне своје досадашње знање драгоценим практичним искуством. Упознаће се са радом у секторима продаје, маркетинга, администрације и производње, као и са комплетним пословањем компаније. Осим учешћа у локалним и међународним пројектима Carlsberg Групе, добиће шансу и да се опробају као менаџери пројеката на којима сарађују различити сектори компаније.