Такмичење у програмирању 5 ДАНА НА ЈАВИ

08.05.2013. - 14:37
Студентска организација EESTEC LC Нови Сад и компанија Levi9 и ове године организују традиционално такмичење “5 дана на Јави”. Право учешћа имају сви студенти основних и мастер студија, са свих департмана и свих факултета у Србији.

Учесници ће бити у могућности да изаберу између три категорије кроз које могу да приступе такмичењу: самостално, у двочланом или трочланом тиму. Свака категорија имаће засебан задатак, прилагођен броју чланова. Све категорије надмећу се у истој конкуренцији. Израда задатака траје од 16. до 21. маја. Три најбоља решења биће награђена новчаним наградама, а предвиђене су и утешне награде за квалитетна решења која не успеју да се пласирају на прва три места.

Заинтересовани могу да се пријаве на такмичење најкасније до 14. маја. Више информација о детаљима пријаве и пропозицијама такмичења можете добити на сајту 5dananajavi.com