Обавештење за студенте и младе истраживаче Универзитета у Новом Саду

25.06.2013. - 09:06
Позивају се сви заинтересовани студенти и млади истраживачи да учествују у отвореном дијалогу са високим политичким представницима четири најнапредније европске регије (4 motor regions for EU: Lombardija, Katalonija, Baden-Wurtemberg i Rhone-Alpes),
који ће се одржати у уторак, 02. јула у периоду од 09 до 11 часова у Свечаној сали Ректората.

У оквиру Мисије асоцијације 4 motor regions for EU на Универзитету у Новом Саду, 02. јула одржава се конференција под називом Regional Innovation Strategies/Smart Specialization (RIS3). Конференција је део ширег догађаја, који се организује у сарадњи са Владом АПВ, где це учествовати високи политички представници четири најнапреднија региона Европске Уније. Организатори заједно са УНС-ом имају велику жељу да организује отворен дијалог наших студената са високим представницима наведених регија. Ово је јединствена прилика у којој би наши најактивнији студенти имали прилику да постављају питања и дискутују са високим политичким представницима најнапреднијих европских регија на различите теме, који су показали интерес да своја искуства несебично поделе са младима из наше средине.

Агенду догадјаја мозете преузети ОВДЕ.

Сви заинтересовани могу да се пријаве на радионицу најкасније до 25. јуна до 12 часова на маил: sanja.gantar@uns.ac.rs или на телефоне: 021 485 2041, 063 104 64 87
Постоји могућност да представници ових регија одрже презентацију на тему која студенте и младе истраживаче занима. Из тог разлога заинтересовани који се пријаве могу да наведу теме које их највише интересују.

• Није могуће приказати слику.