Плаћена пракса у Vipu за најбоље академце

14.01.2014. - 09:29
На конкурс за пројекат "Буди Vip студент" имају право да се пријаве редовни  студенти завршне године основних студија Електротехничког (Техничког), Економског, Математичког, Саобраћајног, Машинског и Факултета организационих наука Универзитета у Београду, или сродних факултета државних универзитета у Новом Саду, Нишу, Крагујевцу и Новом Пазару са минималном просечном оценом током студија 8, одличним знањем енглеског језика и познавањем рада на рачунару.

КОРАК 1:
Уколико испуњаваш услове конкурса, можеш да конкуришеш путем мејла jasamvip@vipmobile.rs

КОРАК 2:
Структура CV-ja на енглеском језику је обавезна и можеш је преузети овде.

Садржи све информације које су нам неопходне да бисмо те ближе упознали. У биографији наводиш следеће податке:
- личне податке (име, презиме, адреса, телефон, датум и година рођења),
- образовање (средње и факултетско, смер на факултету),
- просечна оцена током студија, године студирања, број преосталих испита до - -- завршетка основних студија,
- учешће на семинарима, пројектима, тренинзима,
- радно искуство (ако постоји),
- друге стипендије (ако си их користио/ла или за њих аплицирао/ла),
- ниво познавања енглеског језика и рада на рачунару,
- друга интересовања.

KORAK 3:
Три питања на која треба да пошаљеш одговор на енглеском језику су:

- Describe how you see the usage of mobile internet 5 years from now.
- What would be the one thing you would change in mobile telecommunications industry and why?
- Describe 3 characteristics which make you the best candidate for becoming a Vip student.

Одговори на постављена питања су ограничени на максимум 400 карактера са размацима по одговору и треба да буду послати у Wорд формату.

КОРАК 4:
Поред CV-ja и одговора на три постављена питања, обавезна документација коју треба да приложиш је потврда факултета да си у школској 2013/2014. години уписан у завршну годину основних академских студија, са наведеном укупном просечном оценом из претходних година студија.