Обавештење о студентским кредитима и стипендијама

14.02.2014. - 11:07
Корисник студентског кредита/стипендије, дужан је да подигне кредит/стипендију у року од 30 дана од датума почетка исплате у складу са КОНКУРСОМ и УГОВОРОМ, у противном, биће му обустављена даља исплата  студентског кредита/стипендије.

Студенти, корисници кредита, који су у исплатним листама са поруком НемаМП, дужни су да доставе:
• Образац бр. 6 /изјава жираната/
• Штампане податке са електронске личне карте или фотокопију старе важеће личне карте жиранта
• Меницу
Образац бр. 6 може се набавити на матичним Високошколским установама, уз прву исплату или на www.ubbstudenti.rs – конкурси, а меница у свим експозитурама УНИВЕРЗАЛ БАНКЕ А.Д. БЕОГРАД као и на шалтерима  других пословних банака.
Меницу и образац бр. 6 (које попуњава корисник кредита и његов жирант према упутству са полеђине обрасца) треба одмах а најкасније до 20. фебруара 2014. године доставити референту за уручивање чекова на својој ВИСОКОШКОЛСКОЈ УСТАНОВИ.
***Уколико се не поступи по овом обавештењу кориснику кредита биће обустављена исплата у складу са КОНКУРСОМ и УГОВОРОМ.

За више информација обратити се студенту продекану, Игору Граићу у канцеларији 306 (КУЛА, III спрат).