Позив за израду новог и јубиларног логотипа Филозофског факултета

25.02.2014. - 11:18
Поводом обележавања 60 година од оснивања Филозофског факултета Универзитета у Новом Саду, Факултет објављује позив за израду идејног решења:
1. ЛОГОТИПА ФАКУЛТЕТА
2. ЈУБИЛАРНОГ ЛОГОТИПА ФАКУЛТЕТА

Право учешћа на позиву имају студенти, дипломирани студенти, запослени Филозофског факултета у Новом Саду, као и дипломирани студенти и студенти Универзитета у Новом Саду.

Предлог идејног решења логотипа Факултета и/или јубиларног логотипа Факултета доставити у року од 20 дана од дана објављивања позива, односно до 20. марта 2014. године поштом или достављањем у зграду Филозофског факултета у запечаћеној коверти са назнаком Предлог логотипа, на адресу Филозофски факултет Нови Сад, Др Зорана Ђинђића бр. 2.

Основне информације позива можете погледати у прилогу.

Презентација свих предложених идејних решења биће организована 1. децембра 2014. године поводом обележавања Дана Факултета.

• Није могуће приказати слику.