Конкурс за студентске аудио-видео радове у оквиру Темпус пројекта StudAVP

23.04.2014. - 07:52
У оквиру Темпус пројекта StudAVP (Студентска Аудио-Видео Продукција) којим координира Универзитет Уметности у Београду (Факултет драмских уметности), истакнут је позив студентима партнерских институција да пријаве своје предлоге за реализацију аудио-видео радова на тему "I wish to tell you…". Конкурс је отворен од 20.4.2014. год. до 20.5.2014. год.

Студенти чији радови буду одабрани за реализацију биће у могућности да путују и сарађују са колегама из региона, презентују свој рад на најазначајнијим медијским кућама у региону, путем посебног Интернет портала, на разним фестивалима итд. Прихваћени радови ће бити у потпуности продукционо финасирани од стране пројекта StudAVP.

Право учесћа на конкурсу имају студенти следећих институција:

- Универзитет уметности у Београду,
- Универзитет у Новом Саду,
- Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија - Београд,
- Универзитет у Бањалуци,
- Универзитет у Сарајеву,
- Универзитет у Тирани,
- "Aleksander Moisiu" Универзитет у Dracu.

Све информације о Темпус пројекту StudAVP као и условима конкурса могу се пронаћи на Интернет адреси www.studavp.net.