ЗАХВАЛНОСТ СТУДЕНТИМА И ЗАПОСЛЕНИМА НА УНИВЕРЗИТЕТУ У НОВОМ САДУ

19.05.2014. - 11:02
Универзитет у Новом Саду је у протеклим данима исказао изузетну солидарност са свим људима у пострадалим подручјима и активно се придружио напорима свих у нашој земљи да спрече и ублаже катастрофалне последице елементарне непогоде.

Акцијом, пре свега, студената, али и запослених на Универзитету у Новом Саду, прикупљена је велика количина помоћи, која је до сада отпремљена у Сремску Митровицу, Бијељину, Смедеревску Паланку и Крупањ. Преко 1000 студената волонтера ставило се на располагање и спремно је да отпутује на неку од угрожених локација.

Ректорски колегијум Универзитета у Новом Саду изражава велику захвалност студентима нашег Универзитета на ангажовању и пожртвованости и нада се да ће и у наступајућем периоду наставити да доприносе да се тешка ситуација у Републици Србији превазиђе.

Значајна количина помоћи и даље се прикупља и упућује у све угрожене крајеве у нашој и у суседним земљама.

Ректорски колегијум Универзитета у Новом Саду