Прикупљање помоћи евакуисаним лицима из поплављених подручја

22.05.2014. - 11:41
Поштовани и драги професори, студенти и колеге,

Акција прикупљања помоћи за становнике поплављених подручја и даље траје у Централној згради Универзитета у Новом Саду. Факултет техничких наука активно учествује у овој хуманитарној акцији пружајући материјалну помоћ угроженим лицима, али и велику подршку студентима-волонтерима. Факултет је донирао 4 палете воде и средства за хигијену у иницијалној вредности од 40.000 динара.

Свака помоћ је добродошла, те Вас молимо да се прикључите активностима и допринесете овој хуманитарној акцији, колико је то у Вашој моћи. Факултет техничких наука наставља свакодневно пружање помоћи у виду материјалних, финансијских и људских ресурса.

У нади да ћемо заједничким снагама помоћи онима којима је помоћ сада најпотребнија, апелујемо да средства за личну хигијену, за децу и одрасле, воду и конзервирану храну, можете доставити у Централну зграду Универзитета у Новом Саду, ул. Зорана Ђинђића бр. 1. Помоћ можете донети сваки дан од 8 до 20 часова.

Факултет техничких наука