Хитно потребна помоћ нашој колегиници

30.05.2014. - 11:08
Колегиница Ивана Бадњаревић, запослена Департману за рачунарство и аутоматику  тренутно се налази на боловању и у тешкој породичној ситуацији. Дете запослене (Ана Бадњаревић – рођено 28.06.2013) је тешко болесно са озбиљним психомоторним застојем у развоју. Болест траје од рођења, лечења у нашој земљи нису дала резултат, још увек није успостављена тачна дијагноза и једина нада је преглед у иностраној здравственој институцији.

Оваква лечења здравственог проблема члана њене уже породице, нису покривена важећим Правилницима на Факултету нити се могу решити из здравственог осигурања Републике Србије, а озбиљност ситуације захтева хитно разматрање.

Реномирана здравствена установа Heidelberg University Hospital је прегледала тренутну документацију и заказала преглед. С обзиром на трошкове овог прегледа и лечења и на материјалне услове у којим са налази запослена Ивана Бадњаревић се обратила Катердри, Департману и Факулету за финансијску помоћ. Департман за рачунарство и аутоматику је већ покренуо акцију помоћи на Факултету.

Отворен је наменски динарски рацун за помоц, на име Ана Бадњаревић:
Raiffeisen банка:
265-0200000055141-36

Отворен је и девизни у Raiffeisen банци:
РС35265050000029348349