Обавештење за студенте о обавезном анкетирању које се врши приликом уписа школске 2014/15

11.09.2014. - 10:11
Обавештење за студенте виших година свих нивоа студија који уписују следећу школску годину да имају обавезу попуњавања анкете.

Најљубазније Вас молимо да попуните обавезну анкету за студенте пре уписа године и да нам тако помогнете да побољшамо наставни план и програм за будуће генерације студената.

Студенти који не попуне анкету неће бити у могућности да упишу следећу школску годину.

Уколико имате проблема при логовању, молимо вас да се јавите на e-mail: ftnankete@uns.ac.rs

Анкету (Анкета за оцењивање рада Факултета и његових делова) попуњавате on-line преко студентског WEB сервиса.

Анкетирање се спроводи према правилнику и на обрасцима које прописује Универзитет и у складу са Законом о високом образовању и Стандардима за акредитацију.

Својим сугестијама и предлозима можете побољшали квалитет студија следећих генерација.

Напомена: Студенти који су раније уписали школску 2014/15. годину а нису пунили анкету на WEB сервису морају то да ураде најкасније до 30.09.2014. Уколико не испуне ову обавезу биће им онемогућена пријава испите све док не попуне анкету.