Отворен Инфоцентар компаније Schneider Electric DMS NS

16.10.2014. - 12:58

Компанија Schneider Electric DMS NS д.о.о је отворила јединствени Инфоцентар у самом центру студентских збивања на адреси Др Илије Ђуричића 2а. Инфоцентар је место где ће сви заинтересовани студенти Факултета техничких наука и Природно математичког факултета моћи да добију све информације о могућностима обављања праксе у компанији као и о програму студијских стипендија који су сигуран пут до запослења у компанији Schneider Electric DMS NS.

Компанија Schneider Electric DMS NS д.о.о Нови Сад је компанија која се бави истраживањем, развојем и софтверским инжењерингом у области електроенергетике, а посебно у области управљања електродистрибутивним предузећима. Стуб компаније чине млади стручњаци чија енергија, ентузијазам и жеља за учењем чине ову компанију једну од најбрже растућих компанија на овом подручју из области електроенергетике.

Инфоцентар компаније отворен је од 08-20h сваки радни дан, као и суботом од 08-14h а све детаљне информације могу се добити и на телефоне: 021-474-60-08, 021-475-28-80.