Отворена Samsung лабораторија за развој апликација

12.12.2014. - 08:33

Самсунг лабораторија за развијање апликација отворена је на Факултету техничких наука и замишљена је као центар у коме ће студенти различитих профила бити у прилици да раде на практичним пројектима, стичу нова знања и лакше дођу до посла у струци.

Самсунг лабораторију су отворили: декан ФТН проф. др Раде Дорословачки, потпредседница Владе Републике Србије Зорана Михајловић и директор маркетинга компаније Самсунг за адријатик регију Милан Вујовић.

"Samsung Apps Lab" садржи 36 радних станица за студенте, две радне станице за професоре, паметну таблу, два смарт телевизора и последње моделе таблета, паметних телефона и gear уређаја. Оваква лабораторија је већ отворена у Високој техничкој школи струковних студија у Нишу.

Лабораторија се налази на трећем спрату Наставног блока ФТН, трећи спрат - Раунарски центар.

• Није могуће приказати слику.