Обавештење за студенте прве године Докторских и Специјалистичких академских студија

16.12.2014. - 09:11
У суботу, 20.децембра 2014.г, у 12.30,  одржаће се састанак проф. Миле Стојаковић и студената прве године Докторских и Специјалистичких академских студија који су пријавили неки од модула из Одабраних поглавља из математике код проф. Миле Стојаковић. Састанак ће се одржати у лабораторији у некој од учионица на III спрату наставног блока.

Сви студенти прве године Докторских студија који су пријавили неки од модула из Одабраних поглавља из математике код проф. Миле Стојаковић, нека јој се јаве e-mailom током ове недеље на адресу:

stojakovic@sbb.rs     или     mila@uns.ac.rs

У послатој поруци нека попуне наредну анкету:

1. Име и презиме,   e-mail адреса,    број мобилног телефона:
2. Смер Докторских или специјалистичких студија на који су уписани, са назнаком статуса (буџет или самофинансирање):
3. Стечена бецелор и мастер диплома (назив факултета и усмерења):
4. Досад положени курсеви Вероватноће и Статистике  (подаци о називу предмета, фонду часова, професору):
5. Називи пријављених модула код М.Стојаковић: